Setkání pekářů a dodavatelů v SOLNICI

Svaz pekařů a cukrářů v ČR prostřednictvím své obchodní firmy Pekař a cukrář s.r.o. společně s partnerem akce, společností ZEELANDIA, spol. s r.o. uspořádali ve čtvrtek 22. srpna 2019 již  27. ročník tradiční svazové akce v Českých Budějovicích. Pro letošní rok jsme ve spolupráci s partnerskou firmou připravili zcela nový koncept, jehož základem byl přesun akce z Výstaviště do nově zrekonstruovaného objektu SOLNICE, původně z 16. století (Piaristické nám. 3, www.restauracesolnice.cz).

Zde jsme nabídli atraktivní prostředí pro výstavu dodavatelů, prezentaci partnera akce, odborný seminář s panelovou diskusí na aktuální obchodní témata a společenský večer s kapelou a ochutnávkou pivních speciálů z místního minipivovaru.

Fotografie z akce nalzetnete ve fotogalerii.

Download this file (Pozvánka_ČB_FINAL.pdf)PROGRAM AKCE 3679 Kb
Aktualizováno Pondělí, 09 Září 2019 11:17