Burza strojů a zařízení

Všeobecné podmínky provozu Burzy strojů a zařízení

Na základě požadavků členských, zejména pekařských firem, rozhodlo představenstvo Svazu od 1.5. 2014 o zavedení nové služby členské základně: Burze strojů a zařízení. Tato služba reaguje na potřeby společností podnikajících v oboru nabízet k prodeji nepotřebné stroje a zařízení či další vybavení provozoven (pekáren, firemních prodejen) – či naopak poptávat výrobní prostředky pro levné a efektivní doplnění vybavení své firmy.

Od 1. května 2014 je rovněž v měsíčníku PEKAŘ CUKRÁŘ otevřena pravidelná rubrika, kde budou uveřejňovány příslušené nabídky a poptávky zájemců. Od stejného data byla burza spuštěna také na webu www.svazpekaru.cz, kde je pro tento účel zřízena speciální sekce. Zde lze také stáhnout registrační formulář, který slouží k evidenci nabídek a poptávek burzy.

Burza strojů a zařízení je otevřena pro členy i nečleny svazu. Členové svazu mohou využít prostoru pro inzerci nabídek a poptávek v měsíčníku i na webu zdarma, pro nečleny jsme připravili výhodné zaváděcí ceny této nové služby (viz ceník služeb burzy). Níže ze stáhnout registrační formulář, který slouží k evidenci nabídek a poptávek burzy.

Organizace burzy
Zájemce o prodej či nákup vyplní povinné údaje v registračním formuláři a zašle jej správci burzy. Zároveň si zvolí způsob prezentace nabídky či poptávky (inzerát v časopisu, na webu či kombinace obou způsobů). Inzerát v časopisu bude mít formát nejvýše A6 (1/4 strany A4).

K povinným údajům patří: Název a typové označení stroje (zařízení), výrobce, rok výroby, stav (nepoužitý, použitý, repasovaný), technické parametry (rozměry, hmotnost, výkon) a stručný popis funkce, cena k jednání, kontakt na prodávajícího/kupujícího (tel. e-mail)a fotografie nabízeného stroje.

Ceník služeb burzy

Uveřejnění inzerátu A6 v měsíčníku (v Kč)

Zaváděcí cena

Nečlen

Uveřejnění inzerátu na webu (po dobu 1 měsíce)

Nečlen

Kombinovaná inzerce "měsíčník + internet"

Další podmínky
Burza „Stroje a zařízení“ není určena pro komerční inzerci výrobců či dovozců strojů, zařízení, vybavení a služeb pro pekaře a cukráře. Taková inzerce bude i nadále přijímána na základě platného ceníku inzerce.
Redakce (správce burzy) si vyhrazuje právo posoudit a nepřijmout neúplná zadání, či zadání, odporující výše uvedenému odstavci.

Ing. Stanislav Mihulka, správce burzy
tel. 602 648 148